Series
Ratings
40
GiantRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0