Titles you rated
Ant-ManRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5