Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5