Titles you rated
StungRated ★ 1.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Dream of a WarriorRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
The GooniesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 5.0
Visitor QRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
I Love Thee for GoodRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.5
AndromediaRated ★ 3.0
The Butcher BoyRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0