Movies
Ratings
108
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5