Series
Ratings
17- The OfficeRated ★ 4.0
The OfficeRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Great Yellowstone ThawRated ★ 5.0- Shark: Beneath the SurfaceRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5