Movies
Ratings
463
SpyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
Saw VRated ★ 3.5
FameRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 3.5