Series
Ratings
83
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5