Series
Ratings
227 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 1.5 Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
 Ransom CanyonRated ★ 4.0 Ransom CanyonRated ★ 4.0
 Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0 Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0
 HorimiyaRated ★ 3.5 HorimiyaRated ★ 3.5
 My Happy MarriageRated ★ 1.5 My Happy MarriageRated ★ 1.5
 Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 3.0 Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 3.0
 Skip and LoaferRated ★ 3.5 Skip and LoaferRated ★ 3.5
 WakakozakeRated ★ 3.5 WakakozakeRated ★ 3.5
- 신들린 연애Rated ★ 1.5
- 신들린 연애Rated ★ 2.5
 Lovely RunnerRated ★ 1.5 Lovely RunnerRated ★ 1.5
 Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0 Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
 Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5 Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
 Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0 Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
 The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5 The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
 Mr. SunshineRated ★ 4.5 Mr. SunshineRated ★ 4.5
 God of Communication, Jinny's KitchenRated ★ 3.5 God of Communication, Jinny's KitchenRated ★ 3.5
 EXchange Season 2Rated ★ 4.0 EXchange Season 2Rated ★ 4.0
 Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.5 Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.5