Titles you rated
The President's BarberRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0