Movies
Ratings
101
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 1.5
Back to the Future Part IIRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0