Movies
Ratings
396
The Wings of the KirinRated ★ 5.0
The Crimes That BindRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Heavy CravingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
Blossom AgainRated ★ 1.0
The Lazarus EffectRated ★ 4.0
Marvin's RoomRated ★ 2.5
The Trip to ItalyRated ★ 2.5
Om Shanti OmRated ★ 5.0
House of the DisappearedRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.5
Hannah ArendtRated ★ 2.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0