Movies
Ratings
532
Good NewsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
WishRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0