Series
Ratings
112
You and Everything ElseRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 1.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0