Movies
Ratings
302
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Danny CollinsRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0