Movies
Ratings
806
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0