Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Devilman - Volume 2: Demon BirdRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Barry LyndonRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0