Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
MiseryRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.5
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 1.5
Penny PinchersRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5