Titles you rated
BurntRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Closest Love To HeavenRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5