Movies
Ratings
108
TwentyRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Grand PianoRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 2.0
The CallRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 3.0