Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0