Movies
Ratings
1025
The World of LoveRated ★ 4.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0- Bebefinn Sing-Along Movie: Into the Pinkfong WorldRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Green RayRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0