Movies
Ratings
506
Notting HillRated ★ 4.5- Oink OinkRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.5