Movies
Ratings
223
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Already Tomorrow in Hong KongRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Life After BethRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The First TimeRated ★ 4.5