Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
NANARated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5