Movies
Ratings
50
Cast AwayRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 0.5
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Keys to the HeartRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 0.5
The SpiesRated ★ 0.5