Titles you rated
Legend of Fu YaoRated ★ 3.5
Three Lives, Three Worlds, The Pillow BookRated ★ 3.5
Eternal LoveRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0- Koby-KobyRated ★ 3.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 1.5
Goddess of MarriageRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0- IslandRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 2.5
The KillingRated ★ 2.0