Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0