Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0