Titles you rated
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5