Titles you rated
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.0
Secret DoorRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 2.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
A Man Called GodRated ★ 2.0
Which Star Are You From?Rated ★ 2.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0