Movies
Ratings
100
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5