Series
Ratings
12
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0