Movies
Ratings
200
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
PersuasionRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
IntroductionRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
If These Walls Could SingRated ★ 4.0
Hideo Kojima: Connecting WorldsRated ★ 2.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Igor Levit: No FearRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5