Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 1.5
The Water DivinerRated ★ 4.0