Titles you rated
MoneyRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Curse of La LloronaRated ★ 0.5
UsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0