Movies
Ratings
169
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0