Titles you rated
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- KakeguruiRated ★ 3.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0