Movies
Ratings
671
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
VacationRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 1.5
My Annoying BrotherRated ★ 1.5
LoganRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
Saint RalphRated ★ 4.5