Titles you rated
Hot SpotRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
House of NinjasRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 5.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0- 이케부 쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
BITCH X RICHRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0