Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5