Movies
Ratings
731
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Life Risking RomanceRated ★ 1.5
DerailedRated ★ 1.0
SplitRated ★ 2.5