Movies
Ratings
25
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5