Series
Ratings
92
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 4.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.5
Make a Woman CryRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 3.5
Two MothersRated ★ 3.5
Sweet Savage FamilyRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0