Series
Ratings
20
Secret LoveRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
On AirRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0