Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0