Titles you rated
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5