Titles you rated
The MistRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5