Series
Ratings
20
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0