Series
Ratings
13
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0